Kierownikiem naszej przychodni jest doświadczony lekarz stomatolog


-Pani Halina Domańska Midura-specjalista II° stomatologii zachowawczej i ogólnej.

pod jej kierownictwem pracują:


-lek. stom. Katarzyna Głowacka-Ukończyła Akademię Medyczną w Gdańsku w roku 2001, jest lekarzem o wszechstronnych zainteresowaniach zawodowych ; jej pasją jest protetyka i stomatologia estetyczna.
-lek. stom. Iwona Cegielska-Ukończyła Akademię Medyczną w Gdańsku w 1995 roku, zajmuje się stomatologią ogólną i dziecięca.
-lek. stom. Magdalena Dżur-Ukończyła Uniwersytet Medyczny w Poznaniu w roku 2003, interesuje się stomatologią zachowawczą z endodoncją i protetyką
-lek. stom.Michał Ratajczak-Ukończył Uniwersytet Medyczny w Poznaniu w roku 2001, specjalizuje się w chirurgii stomatologicznej i implantach. Ponadto pasjonuje się stomatologią ogólną i estetyczną.


Wszyscy lekarze uczestniczą w licznych szkoleniach w kraju i za granicą , stale doskonaląc swoje doświadczenie zawodowe.

-Pani Małgorzata Banach-15 lat w zawodzie higienistki – asystentki, po licznych kursach doskonalących zapewni Państwu miły uśmiech w czasie najdłuższych zabiegów.
-Pani Daria Januszewska-Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy zapewni profesjonalną opiekę psychologiczną (pełny relaks ) w czasie wizyty.